Etamin pano için çiçek şablonları

  • 54 kez görüntülendi

Etamin pano için çiçek şablonları

Nakışların en vazgeçilmez süslemeleri arasında hiç şüphesiz ki çiçekler yer almaktadır. Hemen hemen her nakış türünde kullanılan çiçek şablon ve motifleri ile birçok işleme meydana getirilir. En çok kullanılan seçenekler arasında yer alan ile evlerde şık bir görünüm kazanmak mümkündür. Özellikle yeni başlayan kişiler için çiçekli motifler yapmak da oldukça iyi bir başlangıç seviyesi olarak görülebilir.

Gül Şablonlu Etamin Pano

Çiçek deyince akla ilk gelen seçenekler arasında yer lan güller, nakış motifleri içerisinde en çok kullanılan motifler arasında yer almaktadır. Oldukça şık bir görünüm sunan ve her nesneye fazlasıyla yakışan gül motifi, etamin örneklerinde de kullanılmaktadır. Hiçbir şekilde modası geçmeyen gül şablonlu etamin pano ile uzun süreli çeyizlerin işlenmesi sağlanabilir. Birbirinden farklı renklerle oluşturulabilen ve kişiye görsel olarak oldukça iyi bir izlenim veren gül motiflerinin işlenmesi ile oluşturulmuş , evin birçok kısmını süslemede kullanılabilir.

Dağ Çiçek Şablonlu Etamin Pano

Çiçek motifleri etamin örneklerinde oldukça sık rastlanmaktadır. Burada çiçeklerin renkleri, çeşitleri ya da şekilleri oldukça önemlidir. Birçok çiçeğin birleşerek dağ çiçek şablonlu etamin panoyu oluşturması da oldukça güzel görünümü olan örnekler arasında yer almaktadır. Birçok farklı eşyaya işlenebilecek olan dağ çiçekli motifler ile oldukça iyi bir görünüm oluşması sağlanabilir. Birbirinden farklı çiçeklerin birbiri ile renk ve çeşit uyumunun sağlanması oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Bir önceki yazımız olan Etamin namazlık örnekleri makalemizde etamin namazlık ve etamin namazlık örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz