Kartondan noel baba nasıl yapılır

  • 310 kez görüntülendi

Bugünkü yazımızda hobi blogları okurlarının en çok zorlandığı kartondan noel baba nasıl yapılır onu göstermeye çalışacağız. Bizde pek profesyonelce yapamıyoruz aslında ama yapabildiğimiz kadarıyla anlstmsus çalışacağız. Öncelikle bunun için bir noel baba gerekli şakasını tabiki de yapmayacağız. 🙂 Malzemelerimiz belli aslında noel baba renginde kartonlar, makas, dört yüz dört yapıştırıcı ve noel baba resmi için süslemeler.

Yapımını size uzun uzun anlatma gereği duymadık. Çünkü sizinle paylaşacağımız resimde noel babanın kartondan yapımını en ince ayrıntısını düşünerek numaralı sayılar kullanarak göstereceğiz. Bu yüzden bize değil sadece attığımız resme odaklanmanız size noel babayı yapmaya bir adım daha önde götürecektir. Şimdiden kolay gelsin çocuklar, hobinizm.com ailesi olarak yaptığınız noel babaları sitemize üye olarak paylaşabilirsiniz.

Kartondan noel baba nasıl yapılır 1 Kartondan noel baba nasıl yapılır 3Kartondan noel baba nasıl yapılır 2 Kartondan noel baba nasıl yapılır 4 Kartondan noel baba nasıl yapılır 5Kartondan noel baba nasıl yapılır 6
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.