Kırılan dekoratif banyo seramikleri

  • 399 kez görüntülendi

Kırılan dekoratif banyo seramikleri

Birbirinden güzel sehpa modellerinizi seramik çalışmasıyla süslemeye çalıştık. Evinizde bulunan banyo, lavabo veya mutfağınızdaki kırılan dekoratif seramiklerinizi değerlendirebilirsiniz.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 2

Çekmeceli sehpa değerlendirme ile boyamamızı yaptıktan sonra üst tarafını seramiklerle döşemesini yaptık. Görüntü açısında hoş bir görünüme sahip olduğunu resimde görebilirsiniz.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 3

Tabağımızın iç tarafını elimizdeki seramiklerle bu şekilde bir dekoratik yapmaya çalıştık. Süs olarak evimde kullanmaya başladım.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 4

Çiçeğimi koyabileceğim bir kavanoz lazım oldu. Bende hemen seramik çalışmayla kavanozumun dış tarafını seramiklerle yapıştırdım.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 5

Çiçeklerimi koymak ve canlılığını koruması için farklı bir çalışmayla saksı bahçe suluğunu süsledim. Gelen misafirlerim bu değişik ve o kadarda güzel dekoratif süslememi beğendi.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 6

Bu çalışmamızda herhangi bir şeyi süslemedik. Kırılmış seramik parçalarıyla güzel ev yaptık.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 7

Bahçe süslemesi için tabağımızın iç tarafını farklı olarak yaptık. Orta kısmını çiçek motifini yapmaya çalıştık. Umarım bu çalışmamı daha çok seversiniz.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 8

Kuş, tavşan gibi birçok hayvanın yaşayabileceği yuvayı dekoratif olarak süsleme yaptık. Aşağıdaki çalışmamıza da göz atabilirsiniz. Sizde bu yaptığımız seramik modelleri göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 9
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.