Kolay kelebek resmi çizimi

  • 6.379 kez görüntülendi

Kolay kelebek resmi çizimi

Resim çizmesini sevipte yapamayanlar varsa sizler aşamalı olarak kelebek resminin çizimi öğreteceğim. Sırayla yapmanız gereken kelebek resimleri arasında zor ve kolay olan modellerde bulunuyor.

Kolay kelebek resmi çizimi

Siz yapmak isteyeceğinizi belirledikten sonra resim defterinizi hazırlıyorsunuz. Kurşun kalem ile tek tek kelebeğimizi yaptıktan sonra beğendiğimiz renklerde boyamasını yapıyoruz.

Kolay kelebek resmi çizimi 2

Çok kolay kelebeğimizin resmini boyadıktan sonra başka bir tanenin çizimini yapabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular varsa üye olarak bizlere sorabilirsiniz.

Kolay kelebek resmi çizimi 3

Bu kelebekleri beğenmediyseniz yeni paylaştığım modellere göz atarak aradığını bulabileceğinizi düşünüyorum. Sizde burada el işlerini üye olduktan sonra paylaşabilirsiniz.

Kolay kelebek resmi çizimi 4

Bir önceki yazımız olan Öğretmenler günü boyama resimleri makalemizde boyama resimleri, öğretmen resmi çizim ve öğretmenler boyama resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
kelebek çizimi, kelebek resmi, kelebek resmi çizim, kelebek resmi yapımı, kelebek modelleri çizim, kelebek resimleri kolayBU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz