Makrome bileklik yapımı resimli anlatım

  • 5.075 kez görüntülendi

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım

Son zamanlarda makrome ip ile farklı alanlarda el işleri modelleri yapılmaktadır. Bugün sizlere resimli anlatımla göstermeye çalıştığımız makrome bileklik yapımına göz atarak sevdiklerinize yapabilirsiniz.

Aşamalı olarak anlatım bileklik modelinin makrome ipini istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Bundan önceki yazımızda makrome iple lif yapımı anlattıktan sonra gelen istekler üzerine bileklik yapımının resimli anlatımını yayınladım.

Aklınıza takılan yerlerde bana sorarak hemen öğrenebilirsiniz. Ama resimlerde herkesin anlayabileceği biçimde anlatmaya çalıştım. Makrome bileklik modellerini yaptıktan sonra arkadaşlarınızın özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Satın alınan bir hediyeden daha çok manevi değeri olacağını unutmayın. Malzemelerimizi hazırladıktan sonra bilekliği yapmaya başlayabiliriz. Kolay gelsin.

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 2

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 3

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 4

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 5

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 6

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 7

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 8

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 9

Makrome bileklik yapımı resimli anlatım 10

Bir önceki yazımız olan Bakır telden bileklik yapımı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
kolay ip bileklik modelleri, makrome bileklik yapımı derya baykal, yazılı bileklik yapımı resimli anlatım, yazili bileklik yapimi resmli anlatim, iple bileklik yapımı resimli, Mokrome bilekligin resimli anlarimiBU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz