Özel tasarım ürünlerimi nasıl satabilirim

Özel tasarım ürünlerimi nasıl satabilirim

Nasıl paylaşım yapabilirim?

Eğer sizinde diğer takipçilerimiz gibi tanıtımını yapmak ve satmak istediğiniz el emeği ürünleriniz var ise sitemizde ücretsiz şekilde tanıtabilir, resimlerini paylaşıp sosyal medyanızın reklamını yapabilirsiniz. Bunun için siteye ücretsiz ve kolayca üye olup ya da iletişim menüsünden bize mesaj atabilirsiniz tanıtımınızı.

Paylaşımınıza öncelikle anlaşılır bir başlık koyun.
Paylaşımınıza en az 100 kelimelik metin(yazı) ekleyin.
Paylaşımınızın metni kopyala/yapıştır olmasın. Kendi sitenizde bile olsa(instagram hariç), daha önce bir yerde yayınlanmış metni kabul etmiyoruz. Yepyeni ve özgün yazılar bekliyoruz.
Fotoğraflarınız güzel olsun. Net ve ürünü iyi gösteren birkaç fotoğraf çekin.
Yasalara aykırı, aleni şekilde ticari rant elde etmeyi hedefleyen spam/reklam yazıları yayımlanmayacaktır.

1-)Önce giriş yapmış olmalısınız. Eğer üye değilseniz, sitenin en altında üye olmak ister misiniz butonunu kullanarak kolayca üye olabilirsiniz.

2-)Eğer şifre oluşturma maili gelmediyse maillerinizde spam/gereksizler veya diğer klasörlere bakarak şifre oluşturma mailini görebilirsiniz. Oda olmadıysa site yömetimine bilgi@hobinizm.com adresine mail atarak tanıtım metnini ulaştırabilirsiniz.

3-)Üye girişi yaptıktan sonra sol üst tarafta yazılar sekmesinden Yeni ekle (+) butonunu tıklayarak yazı ekleyeceğimiz sayfa karşımıza geliyor.
Yeni Yazı Ekle yazan yere Açıklayıcı ve temiz bir başlık yazıyoruz.

4-)Metninizi anlaşılır ve bilgi verici olacak şekilde yazın. En az 80 kelime olmalı.

5-)Resim eklemek için, Ortam ekle butonuna basın. Karşınıza çıkan alandan, Dosya yükle’ye bastıktan sonra dosyamızı seçip yüklenmesini bekliyoruz. Dosya yüklendikten sonra yazıya ekle diyoruz.

6-)Her şey tamam diyorsanız, bize göndermek için incelemeye gönder diyorsunuz.

Not: İnstagramdan satış yapıyor olup burada ürünlerini paylaşan arkadaşlar, fotoğrafın altına veya metnin altına ilgili instagram adreslerinin linkini yazabilirler.

ÖRNEK BİR YAZI PAYLAŞIYORUM BU VE BUNA BENZER ÖZGÜN YAZILAR OLMALI. 

Yeniden merhaba,

Bu kez bir arkadaşımın kızı Eylül için yaptığım bu minnoştan bahsedeceğim.. Daha önce bir benzerini yapmıştım fakat Eylül ısrarla mavi olsun istedi ve bende gönlü biraz daha hoş olsun diye bir minik çanta ekledim ki duyduğuma göre amacıma ulaşmışım ? Örgülerimin hiç birini sayı ile yapmıyorum…..

Sipariş ve bilgi için : https://www.instagram.com/minnoshs/

Görüşmek üzere.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz