2016 Lif modelleri

  • 1.593 kez görüntülendi

2016 Lif modelleri

Evlenecek gelin adaylarının çeyizliğinde olması gereken banyo lif modellerinden biride 2016 yılının en özel dikilmiş modelleridir. Sizlerin hoşuna gidebilecek ve desenlerinin nasıl örüldüğünü aşağıda ki görsellerde örnekler ile anlattık.

2016 Lif modelleri

Rengarenk ve gül resmi olan 2016 lif modellerini kendi elinizle yaparak eşinizi sevindirebilirsiniz. Bazen el işleriyle yapılan küçük birşey eşlerine dünyaları verdiğinizde bile bu kadar sevinmemektedir.

2016 Lif modelleri 2

Aşağıda gördüğünüz resimde biraz sade ve iki renkten oluşan lif modelleri ise sadeliği seven bayanların örebileceği çeşidi seçtik.

2016 Lif modelleri 3

Tek renk ve üzerinde desen olurken ipleri sıkı yapılmış bir lif modeli arıyorsanız hemen aşağıda örülmüş olan banyo lifine göz atabilirsiniz.

2016 Lif modelleri 4

Lif modellerini kendiniz kullanmak yerine dilerseniz arkadaşınıza, annenize, akrabanıza da elinizle örerek hediye edebilirsiniz. Hediye arayanlar için güzel avantaj olduğunu düşünüyorum.

2016 Lif modelleri 5

Evde oturan bayanlar el işinde ustaysanız yada öğrenmek istiyorsanız hobinizm.com sitemizi takip edebilirsiniz ve kendinizin ördüğü lif modellerini burada paylaşabilirsiniz.

2016 Lif modelleri 6

Paylaştığınız lif örneklerini satmak istediğinizde yazınızda belirtip binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. Evinize bir katkınız olarak para kazanırsınız.

2016 Lif modelleri 7

El işini paraya dönüştürmek isteyen hanımlar için verdiğimiz bu destek ile ev otururken sıkılmaktan da kurtulursunuz.

2016 Lif modelleri 8

Paylaştığımız bu kadar lif çeşitlerini beğenmediyseniz diğer yazılarımıza bakarak aklınızdaki örneği bulabileceğinizi düşünüyorum.

2016 Lif modelleri 9

Örgü oldukça kolay olduğunu düşünüyoruz ama bu işten anlamayan bayanlar varsa videolu ve resimli anlatımlara göz attığınızda ne kadar basit olduğunu göreceksiniz.

2016 Lif modelleri 10

Aklınıza takılan soruları üye olarak sorabilirsiniz ve dilerseniz kendi yaptığınız el işlerini paylaşmaya başlayabilirsiniz.

2016 Lif modelleri 11

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.