2017 havlu kenarı örnekleri

  • 1.308 kez görüntülendi

2017 havlu kenarı örnekleri

Havlu kenarları özellikle çeyizlik havlularda kullanılmaktadır. Türk kültüründe geleneksel bir işlevi olsa da günümüzde çok çeşitli modeller çıktığından ötürü havlu kenarlarını modern bir hale getirebiliriz. 2017 Havlu kenarı modellerine henüz bakmadıysanız size biraz fikir verebiliriz. Bu sene iri desenler biraz daha ön plana çıkmaktadır. Örneğin; üçgenlerin arasında biraz irice yuvarlak ve kenarlarında çok küçük boncuklar! Renkler açık, yumuşak tonlarda ferah bir görüntü yaratıyor ve gözü yormuyor. Renkler turuncu, kırmızı olabilse de çoğunlukla bu renklerin de yumuşak tonları tercih ediliyor. Birkaç renk karışımından ise iki renk kullanımı 2017 trendinde daha yaygın olarak bulunuyor. Tatlı, yumuşak bir turuncu ve açık yeşil, açık lila ve beyaz, sarı ve beyaz kombinasyonlarını örnek olarak verebiliriz.

2017 Havlu kenarı örneklerini daha az karmaşık, öz, ferah ve sade olarak niteleyebiliriz.  Bu sene çok çeşitli ve güzel tasarımlar önünüze gelecektir. Bu tasarımlardan birkaç tanesini söyleyelim; iri kelebekler, uğur böcekleri, papatyalar, orkideler, geometrik şekiller, küçük yuvarlakların arasında büyükçe bir şekil, çok düzgün olmayan asimetrik geçişler, dalında küçük İncilli üzüm tasarımı, baykuş, geniş aralıklı çiçekler, gülkurusu yuvarlaklar, dalgalı saçlar altında iki göz şekli. O kadar çok tasarım var ki tabi ki burada hepsinden bahsetmemize imkan yok ama bir fikir vermek amacıyla birkaç tanesine değinmiş olduk. Kısacası biraz daha iri, karmaşık olmayan aralıklı desenler ve açık-yumuşak tonlu renkler tasarımlarda biraz daha öne çıkmaktadır.

2017 havlu kenarı örnekleri

2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri

2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri 2017 havlu kenarı örnekleri

Bir önceki yazımız olan Çeyizlik pembe havlu modelleri makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.