2017 Modasında şal modelleri

  • 647 kez görüntülendi

2017 Modasında şal modelleri

Şallar çeşitli renk ve desenleriyle, güzel bir kıyafet tamamlayıcısı olarak kadınların gözbebekleri arasındadır. İpekten, polyesterden, satenden üretilebilirler. Şalların hem modern hem geleneksel modelleri bulunmaktadır. Kullanımları da isteğe bağlı olarak değişebilir. Başörtülü ya da türbanlı hanımlar bunları başlarına sararak kullanırken, daha modern kullanımları tercih edenler, farklı bir şekilde kıyafetlerinin şıklıklarını tamamlamaktadırlar. Her türlü şallar çok kullanışlı ve pratik giysi çözümleri arasında bulunmaktadırlar. 2017 modasında şal modellerini pastel renk ağırlıklarında görmekteyiz. Somon ve gümüş renkleri bu sene oldukça fazla kullanılmaktadır. Özellikle saten kumaş üzerinde bu iki rengin duruşu çok hoştur. Saks mavisi ve saks laciverti de bu seneki modellerde görülebilir; kullananlara biraz daha ciddi bir hava katmaktadır. Bu seneki şal modasında ikili renk geçişi de bulunmaktadır. Örneğin bordo-siyah, bordo-lacivert bordonun tekrar moda olduğu bir senede, şal sevenler için iyi bir tercih olabilir.

Şalın örtü olarak kullanımında yukarıdaki renkler ön plana çıkmaktadır ama daha modern kullanımlarda canlı renkleri sıkça görebiliriz. 2017 modasında şal modelleri arasında ipek kumaş kullanımı yaygınlaşmıştır. Polyester ve saten kumaştan şallar da bulunmaktadır. Kadınlar kendi kişisel zevklerine göre şal desenlerine karar verebilirler. İsterlerse özellikle bu sene moda olan hayvan desenlerinin ( baykuş, kedi, kuş sıkça kullanılmaktadır )  işlendiği şalları tercih edebilirler. Desenli şal tercih etmeyen hanımlar içinse düz model şallar çeşit çeşit renkleri ve kumaşlarıyla oldukça geniş bir yelpaze oluşturmaktadırlar.

2017 Modasında şal modelleri 9 2017 Modasında şal modelleri 8 2017 Modasında şal modelleri 7 2017 Modasında şal modelleri 6 2017 Modasında şal modelleri 52017 Modasında şal modelleri 4 2017 Modasında şal modelleri 3 2017 Modasında şal modelleri 2 2017 Modasında şal modelleri 1

Bir önceki yazımız olan 2017 Erkek atkı modelleri makalemizde 2017 atkı modelleri, 2017 erkek atkı ve erkek atkı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.