2018 Şal Modelleri

  • 332 kez görüntülendi

2018 Şal Modelleri

Şal, özellikle tesettürlü kadınların en çok kullandığı bir çeşit geniş atkı seçeneği olarak görülebilmektedir.  Özellikle omuzların örtülmesi anlamında ciddi bir kazanç sağlar. Bunun yanında soğuk havalarda kişilerin üzerini örtmesinde de ciddi bir katkı sağlar. Her yıl olduğu gibi de birçok kişi tarafından takip edilmekte ve uygulanmaya konmaktadır. Birbirinden farklı şal modelleri ile birçok kişi hem soğuktan korunur hem de şık bir görünüm kazanır.

Örgülü giysiler kış aylarının vazgeçilmezi konumundadır. Özellikle şallarda da kullanılan bu modeller ile ciddi bir kullanıcı sayısı olmaktadır. Birbirinden farklı motif ve desenlerin kullanıldığı örgü şal modelleri, soğuk kış aylarında kişilerin en büyük yardımcıları arasında yer almaktadır. Özellikle herhangi bir yerde oturulduğunda ceket giyilemeyecek kadar soğuk olmayan bir yerde ciddi bir kurtarıcı görevi görür. Bu nedenle birbirinden farklı renklerde ve desenlerdeki örgü şallara oldukça fazla talep gösterilir.

İpek Şal Modelleri

İpek kumaşının vücudu yakmaması ve serin tutması sebebi ile yaz aylarında birçok şekilde şal kullanımında görülmesi sağlanır. İpeğin kullanımının şal modelleri arasında da görülmesi ile birçok kadının bu kullanımlardan faydalandığına şahit olunmaktadır. Ekose, düz, desenli, çizgili, motifli seçenekler ile ipek şal modelleri sıcak zamanlarda da kadınların en çok kullandığı seçenekler arasında olmaktadır. Yaz aylarında terletmeyen özelliği ile birçok kadın tarafından kullanımı olmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal örgü palto yapılışı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
modaselvim şal modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.