Amerikan servisi modelleri

  • 543 kez görüntülendi

Amerikan servisi modelleri

Artık hayatımızda bir çok değişiklik yapıyoruz daha özenli giysiler, aksesuarlar, ev dekorasyonları hayatımızın parçası ve olmazsa olmazımız oldu. Adeta yaşam tarzımız seçtiğimiz ürünlerle bizi bütünleştirip vazgeçilmezimiz haline geldi. Yemeklerimizde daha zevkli ve görsele daha bir özen gösterir olduk bunun en önemli yardımcısı da amerikan servislerimiz! O kadar çok, çeşitli kumaşlar ile hazırlanıyor ki göz zevkimize uyan bir değil birden çok servis kullanıyoruz.

Bu çeşitlilik içerisinde en fazla tercihlerden biride şimdilerin gözdesi jüt kumaşlar söz ile başlayıp bebek ev dekorasyonuna kadar uzanan geniş bir yelpazedir. Amerikan servislerimizde de bu yelpazeye yer verdik şık, zarif, stencil kullanılarak yeni çiftlerimize özel 2’li harika bir amerikan servisi sizlere sunuyorum. İsteğe göre çekirdek aile, kalabalık aile ve misafirlerinize özel olarak sayı arttırılabilir.

Siz isteyin biz yapalım, sipariş için ve daha fazlası için instagramdan @bilge_ile_tasarla sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Saygılar.

img_20161204_190512

Bir önceki yazımız olan 2017 Tesettürlü gelinlik modelleri makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.