Bebek patiği bağcık yapımı

REKLAM ALANI
Bebek patiği bağcık yapımı

Herkese iyi günler diliyorum, bugün bebek patiğiyle ve bağcık yapımıyla karşınızdayım. Bebek patiği ve amigurumi örmekten en çok keyif aldığım iki örgülerden biri çok tatlı ve şirinler onları ördüğümde çok mutlu oluyorum birde onları bebeklerin ayağında yada kucağında uykularına yardımcı olan örgü oyuncaklarıyla gördüğümde bu ayrı bir keyif benim için çok mutlu oluyorum ördüğüm herşeyi ikizlerime önce örüyorum onlar sevdikleri ve beğendikleri zaman diyorum kendi kendime evet doğru yoldayım bunu başkalarıda sevebilir ördüğüm örgüleri onların duygularına göre örmeye devam ediyorum.

Bu ördüğüm patiği üç renk kullandım tabanı nako pırlanta üst kısmı alize baby soft en çok beğendiğim yumuşacık bir ip, bağcığa gelirsek bu bağcığı galiba ben buldum bir yerde görmedim iple can sıkıntısından uğraşırken kendiliğinden ortaya çıktı adını sevgibağı adını verdim şimdi uzunca bir ip kesiyoruz iki ucu birleştiriyoruz sonra ipin ortasından başlayarak zincir alıyoruz zincir aldığımız ipi kendimize doğru alarak diğer ipi arkadan alarak ikinci zinciri çekiyoruz daha sonra önde olan ipi arkaya alarak zincir çektiğimiz ipi öne alıp arkadaki iple zincir çekmeye devam ediyoruz.

Böyle ip bitene kadar zincir çekmeye devam ediyoruz videosunu çok yakında paylaşıcam bunun için instagram hesabım @sevgiile_elisi hesabıma beklerim. Mutlu bugün ve yarınlara.

Bebek patiği bağcık yapımı

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal jile yapımı makalemizde jile yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.