Bebek patiği ve saç tokası

Bebek patiği ve saç tokası

 

Merhaba uzun aradan sonra bu tatlı penbiş patiklerle hızlı giriş yapayım dedim malum bu aralar salgın hastalık griple başımız belada herkes hasta çok şükür bana ulaşamadı. Ama maalesef çocuklarım bu hastalıkla beni baya uğraştırdılar çok şükür atlattılar. Herkes kendine gerçekten çok dikkat etsin baya kötü çünkü, patiklerim ve saç tokası bugün tanıtımda saç tokamı kırmızı çiçekli ipten ördüm patiklerimi de nako pırlantadan ördüm pırlanta ipi ilk defa kullandım çok beğendim bu ipi örerken de keyif veriyor bir kaç renginden aldım örülmeyi bekliyorlar.

Hızlı bir şekilde örmeye devam ediyorum sağolsunlar beni sevenler desteklerini esirgemiyorlar onlara çok teşekkür ederim tabii ki benim hedefim var gözümü hedefe diktim. Bir saniye bile hedefimden vazgeçmiyorum. Allahım güç ve kuvvet sağlık verdiği sürece de örmeye devam…

Sipariş vermek için instagram hesabımı ziyaret etmeniz yeterli instagram sayfamda daha fazlası orada@sevgiile_elisi takip ve siparişlerinizi bekliyorum bu bereketli günden sizlere iyi örgü günleriniz olsun dileğiyle iyi geceler mutlu günler.

Bebek patiği ve saç tokası

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal jile yapımı makalemizde jile yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.