Bölgesel incelme uygulamaları

  • 466 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Bölgesel incelme uygulamaları

Bölgesel Zayıflama son yıllarda teknolojinin de gelişimi ile birlikte birbirinden etkili ve başarılı sonuçlar sunan yöntemleri barındırmaktadır. Kliniğimize başvuran hastaların çoğu bölgesel zayıflama ve cilt gençleştirme tedavilerine başvurmakta olup, en yoğun olduğumuz ve yaza hazırlık olarak tabir ettiğimiz bu aylarda da bölgesel zayıflama uygulamaları oldukça rağbet görmektedir.

Kliniğimizde uygulanan işlemler!

Dr. Mustafa Karataş’ın uzun yıllardan beri Nişantaşı’nda hizmet verdiği kliniğinde uygulanan bölgesel zayıflama uygulamalarından bazıları;* ZELTIQ™* CoolSculpting, SculpSure, VelaShape III, Accent Vshape ile yapılan uygulamalardır. Özellikle soğuk sayesinde yağ yakılmasını sağlayan uygulamalarımız yine oldukça tercih edilen ve etkili olan işlemler içerisinde yer almaktadır.

Lokal fazlalıklar için “Zeltiq” Soğuk lipoliz!

Bölgesel zayıflama tedavisi içerisinde oldukça etkili olan Zeltiq; vücudun göbek bölgesi, simit olarak adlandırılan yan bölgeleri ve özellikle sezeryan doğum sonrasında meydana gelen alt karın, sırt, basen ve bacak kısımlarında oluşan yağ birikimlerini yaklaşık %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azaltmaktadır. Uygulamada herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte, kadın erkek fark etmeksizin herkes güvenle uygulayabilmektedir. Uygulama tek bir seans yapılmakta olup, oldukça konforlu ve ağrısız bir uygulamadır. Üstelik seans sonrasında ortalama 2 – 4 cm incelme sağlanabilmektedir. İşlemin seans süresi ise 1 saat kadardır.

 

zayif

 

SculpSure ile bölgesel zayıflama da yine kliniğimizde uygulanan ve uzmanların kontrolünde yapılması gereken oldukça etkili bir işlemdir.

SculpSure ile yaza formda girin!

Cerrahi bir işleme gerek olmadan vücudunuzdaki inatçı yağların iderilmesinde tercih edebileceğiniz bu harika uygulama artık kliniğimizde. Doktorumuz Mustafa Karataş ve ekibi tarafından uygulanan bu bölgesel zayıflama uygulaması oldukça etkili ve yaza formda girmenize olanak sağlıyor!

Uygulama nasıl yapılır?

Vücut şekillendirme uygulamaları içerisinde son teknoloji bir cihaz olan SculpSure; oldukça kolay, konforlu ve güvenli bir uygulamadır. Üstelik çok fazla zaman ayırmanıza da gerek yok! 25 dakikalık bir işlem olan bu yöntem sayesinde, yağ dokuları parçalanır ve uygulama sonrasında da parçalanan yağ dokuları vücudun doğal sistemi tarafından vücuttan atılır. İşlem hakkında detaylı bilgiye www.drmustafakaratas.com’dan ulaşın!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise ve Kap Modelleri makalemizi de okumanızı öneririz.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.