Çiçekli etamin örnekleri

  • 725 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Çiçekli etamin örnekleri

Nakışların en vazgeçilmez süslemeleri arasında hiç şüphesiz ki çiçekler yer almaktadır. İğne oyalarından makine oyalarına ya da kurdele nakışından kanaviçe nakışlarına kadar hemen hemen her nakış seçeneğinde çiçekli motifler görülebilmektedir. Özellikle yeni başlayan kişiler için çiçekli motifler yapmak da oldukça iyi bir başlangıç seviyesi olarak görülebilir. Oldukça sık yapılan çiçekli örnekleri ile birçok eşyanın süslemesi de gerçekleşmiş olur.

Güllü Etamin Örnekleri

Eğer ki nakışlarda çiçek deseni düşünülüyor ise bu çocuğun gül olma olasılığı ciddi derecede fazla olur. Oldukça şık bir görünüm sunan ve her gerece fazlasıyla yakışan gül motifi, etamin örneklerinde de kullanılmaktadır. Hiçbir şekilde modası geçmeyen güllü etamin örnekleri ile uzun süreli çeyizlerin işlenmesi sağlanabilir. Birbirinden farklı renklerle oluşturulabilen ve kişiye görsel olarak oldukça iyi bir izlenim veren gül motiflerinin işlenmesi ile masa örtüsü, pano, tablo, yatak örtüsü ve daha çok birçok eşya işlenebilir.

Vazoda

Çiçek motifleri etamin örneklerinde oldukça sık kullanılmaktadır. Burada çiçeklerin renkleri, çeşitleri ya da şekilleri oldukça önemlidir. Birçok çiçeğin birleşerek vazoda çiçekli etamin örneklerini oluşturması da oldukça güzel görünümü olan örnekler arasında yer almaktadır. Birçok farklı eşyaya işlenebilecek olan vazoda çiçekli motifler ile oldukça iyi bir görünüm oluşması sağlanabilir. Birbirinden farklı çiçeklerin birbiri ile renk ve çeşit uyumunun sağlanması oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Bir önceki yazımız olan Pike Dantel Modelleri makalemizde dantel ve pikeler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Etamin örnekleri, güllü kanaviçe örnekleri, etamin, Etamin kolay şekiller en güzel, etamin şablon çiçek desenleri

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.