Dantel Pike Takımları 2018

  • 468 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Dantel Pike Takımları 2018

Yatakların olmazsa olmazları arasında pike takımları gösterilebilmektedir. Özellikle evlenme çağındaki kızların bohça ve çeyizlerinde birçok bulabilmek mümkündür. Sahip olunan mobilya ve eşyalara göre birçok farklı motifi ve rengi uygulayabileceğimiz pikeler ile şık bir yatak odası görünümüne sahip olmak mümkün olur. Pike takımları bu görüntüler için tamamlayıcı bir unsur olabilmektedir. Kendi emeği ile çeyiz hazırlamak isteyen birçok gelin adayının farklı tasarımlar ile oluşturduğu pikeler oldukça özel olan ürünler arasında yerini almaktadır.

Açık Renk Dantel Pike Takımları

Pike takımları, yatak odasında yatağı oldukça ön plana çıkaran bir üründür. Bu nedenle birçok kişi pike takımlarının evde bulunan mobilya ve tasarımlar ile uyumlu bir şekilde olmasından yanadır. Son yıllarda açık renkli olan pike takımlarının da ciddi bir alıcı kitlesine sahip olduğu söylenebilir. Oldukça revaçta olan açık renk dantel pike takımları ile yatak odasında şık bir görüntü sağlanabilir.

Geleneksel Takımları

Pike takımlarının renkleri kadar üzerinde bulunan dantel motifleri de ciddi derece görsel bir şölen sağlayabilir. Özellikle geleneksel motifli dantel pike takımları ciddi bir alıcı kitlesine ve üretim gücüne sahiptir. Retro tasarımlarda bulunan motifler ile şık bir dantel pike takımı elde edilebilir. Renkli bir yapıdan ziyade klasik bir görüntü isteyen kişilerin bu şekildeki dantel pike takımlarına da ciddi bir ilgisi bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dantel örnekleri resimli makalemizde dantel örnekleri resimli ve mutfak dantelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
pike modelleri

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.