Değişik Dantel Salon Takımı

  • 1.184 kez görüntülendi

Değişik Dantel Salon Takımı

 

Dantellerin evimizde değmediği oda yoktur. Yatak odalarında oda takımları, ile karşımıza çıkan dantel parçalar, salonlarda ise salon takımları, masa örtüleri ile karşımıza çıkmaktadır. El emeği verilerek, ince ince örülen dantel ürünler salonunuza ayrı bir şıklık ve zariflik katmaktadır.

Salonunuz için dantelden salon takımı öreceğiniz zaman öncelikle var olan model ve örneklere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Ardından örnek ve modellerden en beğendiğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Dantel salon takımlarının 6 parçadan oluşan modellerinin yanı sıra 12 parça peçeteden oluşan modelleri de bulunmaktadır. Bu sayıyı salonunuzun büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilir ister 6’lı ister 12’li şekilde örebilirsiniz.

Dantel Salon Takımı Modelleri

nın kare formlu, yuvarlak formlu ve motifli olarak örülen modelleri bulunmaktadır. Seçeceğiniz modeli salonunuza göre seçmelisiniz. Salon takımınızı oluşturacak olan peçeteleri örerek işe başlayabilirsiniz. Peçeteleri örmek küçük parçalardan oluştuğu için sizi fazla zorlamayacaktır. Peçeteleri ördükten sonra ise bir tane televizyon örtüsü, bir tane konsol örtüsü ve bir adet de şömentabl örmeniz gerekmektedir. Bu parçaları da peçeteleri ördüğünüz model ve örnekten yapmalısınız. Böylelikle salonunuzda harika bir uyum yakalamış olursunuz. Salon takımları daha çok beyaz, kırık beyaz veya kırık beyaz dantel ipliği kullanılarak yapılmaktadır. Ancak son zamanlarda değişen moda akımları danteli de etkilediği için renkli ipliklerin kullanıldığı dantellerde ortaya çıkmıştır. Dilerseniz salon takımınızı da renkli iplik kullanarak yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şiş Dantel Modelleri makalemizde şiş dantel modelleri ve şiş ile örme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
değişik dantel salon takımı, küçük motifli dantel örnekleri, motifli vitrin dantel örnekleri, çiçek motifli dantel vitrin takımı örnekleri, dantel salon takımı örnekleri 2018, Kare motıflı dantel motıfler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.