Derya baykal modeli şapka ve boyunluk

Derya baykal modeli şapka ve boyunluk

Herkese merhaba bugün size bu güzel şapkayı anlatmadan önce bendeki önemini anlatmak isterim. Bu şapka Derya Baykal hanımın yanlış hatırlamıyorsam tv8 de başladığı programında şapkanın örneğini anlatmıştı çok beğenmiştim hemen örneğini not alıp örmüştüm yaşım küçüktü. Benim o zamanda örgüye merakım vardı ördüğüm şapka gezmek için gittiğim İzmir de kadınlar tarafından çok beğenilmişti o kadar beğenilmişti ki beni durdurup örneğini soran herkese bunu nasıl yaptığımı anlatmaya çalışıyordum.

Hatta bir gün bir alışveriş merkezinde gezerken bir teyzenin bana baktığını fark ettim sonra yanıma geldi şapkanızı çok beğendim satıyormusunuz diye sordu, hayır dedim nerden aldınız dedi ben yaptım dedim nasıl yaptınız diye sordu anlattım derya hanımın programında görüp ördüğümü söyledim sonra teşekkür edip yanımdan ayrıldı.

Şapkamın böyle beğenilmesi beni çok mutlu ediyordu uzun zaman sonra tekrar şapkayı örmenin zamanıdır dedim ve bu sitede paylaşmam gerektiğini düşündüm. Şapkamın başlangıcı tığla daha sonra şişle ördüm, alize ipin bordo ve lacivert renklerini kullandım, bence çok güzel oldu.

Şapkadan çocuğuna yada kendisine almak isteyenler @sevgiile_elişi instagram hesabımdan bana ulaşabilir.

Derya baykal modeli şapka ve boyunluk 2 Derya baykal modeli şapka ve boyunluk

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal jile yapımı makalemizde jile yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.