El dokuması kilim portföy

  • 582 kez görüntülendi

El dokuması kilim portföy

Merhaba… Bu sefer kendi ellerimle ilmek ilmek sevgiyle dokuduğum kilim portföyümle karşınızdayız. Yine doğal bir materyal olan jüt ( kendir ) ipinden dokudum. Üzerindeki süsüne varana kadar elemeği göz nuru … Sadece portföy değil günlük kullanabileceğiniz modern desenlerde kilim çantalar da var sitemde. Her tür kıyafetinizle kombinleyebilir,  yaz kış zevkle kullanabilirsiniz.

Biliyorsunuz her şeyin bir modası var. Çantaların da tabi.  Renk,  model, tarz ne isterseniz çeşit çeşit her zevke uygun model model … Bu işi yaparken bunlardan haberdar olmak durumundasınız. Ben de mutlaka çanta modası ile fikirler ediniyorum. Kendi yorumum ve kendi tarzımı da katarak farklı ürünler yapmaya çalışıyorum.  En önemlisi bunu zevk ve sevgiyle yapıyorum. Bana instagram satış sayfalarım olan @gui.bag ve @gui.natural adreslerinden ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

El dokuması kilim portföy

Bir önceki yazımız olan 2017 Çivili kasnak işi modelleri makalemizde çivili kasnak, çivili kasnak işi modelleri ve çivili kasnak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.