El Yapımı Bebek Patiği Modelleri

  • 592 kez görüntülendi

El Yapımı Bebek Patiği Modelleri

Patikler, özellikle soğuk kış günlerinde kullanılan ve ayakların korunmasını sağlayan en önemli giysiler arasındadır. İnsanlar genellikle en çok ayaklarında ilk üşümeyi hissederler. Bazı durumlarda çorabın yetersiz kalması ve insan ayağının sıcaklığa duyarlı olması sebebi ile patik ihtiyacı da doğmuştur. Ancak patikler sadece yetişkinler için değil bebekler için de kullanılmaktadır. Bebeklerin hem soğuktan korunmasını hem de sevimli gözükmesini sağlayan ile birbirinden farklı seçeneklerden faydalanmak mümkün olur.

Örgü ürünleri kış aylarında oldukça fazla kullanılmaktadır. Yine kış aylarında çorabın yetersiz olduğu zaman dilimlerinde patikler de ciddi bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle bu iki durumun birleşmesi ile el yapımı örgü bebek patiği yapılabilmektedir. Çeşitli modeller ve farklı motifler ile renk renk tasarımlar elde edilebilir ve bebekler için de güzel bir patik elde edilmiş olur. Bebeklerin ayaklarının üşümesini engelleyen ve onlara sevimli bir durum yaratan el yapımı patikler ile birçok şeyden yararlanılmış olunur.

Motifli Bebek Patikleri

Bebeklerin kullanılması için el yapımı patiklerin üretilmesinde renk seçimi oldukça önemlidir. Renk belirlendikten sonra yapılacak olan motifli bebek patikleri ile meyve, hayvan ya da herhangi bir nesnenin motifi patiğe işlenir ve şık bir görünüm sağlanabilir. Bunun yanında soğuklardan da koruyucu olan bu el yapımı motifli patikler ile oldukça yararlı bir ürün elde edilmiş olunur.

 

Bir önceki yazımız olan Patik bere eldiven modelleri makalemizde bebek patiği hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
bebeklere örgüden şapka ve patik

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.