El yapımı şal modelleri

  • 451 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
El yapımı şal modelleri

Şallar hemen hemen her mevsimde kullanılabilecek olan ürünlerdir. Omuzların örtülmesi ve soğuklardan korunma anlamında ciddi yararlar sağlayabilir. Bu nedenle şık tasarımlarda olan şallara da ciddi bir ilgi gösterilir. Şallar tekstil olarak üretimi sağlansa da el yapımı de birçok kişinin yararına olan ürünlerdir. Birbirinden farklı model ve motiflerin kullanılabildiği bu şallar ile soğuk havalardan korunmak ve şık bir görünüme sahip olmak mümkündür.

El Yapımı Örgü Şal Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezleri örgülü giysilerdir. Örgü seçeneği şallar için de oldukça fazla kullanılmaktadır. Birbirinden farklı motif ve desenlerin kullanıldığı el yapımı örgü şal modelleri, soğuk kış aylarında kişilerin en büyük yardımcıları arasında yer almaktadır. Kaban ya da montların içine giyilebilen örgü şallar, kazakların üzerine de giyilip sıcak bir durum yaratılabilir. Bu nedenle birbirinden farklı renklerde ve desenlerdeki örgü şallara oldukça fazla rağbet olur.

 

 

El Yapımı Motifli Şal Modelleri

Motifli seçenekler ile yapılan el yapımı şallar hem koruyucudur hem de görsel olarak oldukça güzel görünmektedir. Bu nedenle birçok kişi el yapımı motifli şal modellerini öğrenmek ve uygulamak ister. Yapılmış olan birbirinden farklı motifli şallar ile giyimin tamamlayıcı unsuru tamamlanmış olur. Uyumlu bir renk ve motif ile ciddi bir görünüm de kazanılabilir ve görsel olarak iyi bir görünüm sağlanabilir. Bu nedenle birçok kadın el yapımı şallar yapıp kullanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çoçuk Patik Modelleri makalemizde çocuk patik modelleri ve motifli çocuk patikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
motifli şal kenarı modelleri, 2018 sal modelleri, cocuklar icin sal, el yapımı şallar, örgü şallara çiçek modelleri

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.