El yapımı sevgililer günü hediyeleri

  • 301 kez görüntülendi

El yapımı sevgililer günü hediyeleri

Sevgiliye özel olarak kendi ellerinizle yapmış gibi vermeniz sevgilinizi ve sizi heyecanlandıran bir hareket olacaktır. El yapımı birbirinde güzel sevgililer günü hediyelerini ister kendi ellerinizle tasarlayın isterseniz bir mağazadan satın alın her zaman işe yarayana ve büyük ölçüde sevgilinizi duygusallığa itecek bu önemli hediyeler nelerdir şimdi bunlara bir göz atalım.

Aşk dolu sevgi kavonozu

 

Cam bir kavanozu güzel şekilde süsleyerek içine farklı farklı yazılar yazabilirsiniz, sevgilinizi nasıl ve ne kadar çok sevdiğinizi gösteren şeyleri bu kavanozun içine yazabilirsiniz. Sevgiliniz içinden çekeceği farklı kağıtlarda size daha çok aşık olacak.

Aşkınızın kitabını oluşturun

Sevgilinize özel olarak aşkınızı anlatacak her mutlu ve önemli anınızın yer aldığı güzel bir kitap yapabilir ve kitabın içine de mutlu anlarınızı yazabilirsiniz. Böylece size ait çok önemli bir detay olacaktır. Sevgiliniz bunu gördüğünde içindekileri okuduğunda yüzünde tatlı bir gülümseme ile size daha çok aşık olacak.

Çok güzel bir çerçeve

Aşkınızı anlatacak şekilde çok güzel bir fotoğraf çerçevesi tasarlayın, hayala gücünüzü kullanın sevgiliniz en çok neyi sever düşünün ve ona uygun şekilde bir tasarım yapın. Artık daha özgür ve daha güzel şekilde sevgilinizi heyecanlandıran bir hediyelere sahipsiniz, bunlardan dilediğinizi yaprak edebilirsiniz. Emin olun ki bunlardan birisini gördüğünde gösterdiğiniz emek gözünde canlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Yılbaşı Hediye Fikirleri makalemizde el yapımı hediyeler ve kişiye özel tasarımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.