El Yapımı Yılbaşı Hediye Fikirleri

  • 451 kez görüntülendi

El Yapımı Yılbaşı Hediye Fikirleri

El Yapımı Yılbaşı Hediye Fikirleri

Hemen hemen her insanın sabırsızlıkla beklediği yılbaşı geceleri birçok kişinin keyifli ve eğlenceli vakitler geçirmek istediği zamanlardır. Birçok insan bu özel günde birbirlerine hediyeler verir ve bu anları ölümsüzleştirir. Ancak pahalı ve büyük hediyeler yerine el yapımı yılbaşı hediye fikirleri birçok insanı cezbetmektedir. Kişinin emek vererek oldukça şık ve sevimli ürünler elde edip bunları hediye olarak karşı tarafa sunması oldukça anlamlı olan bir davranıştır.

                Renkli Mumlar

Ufak ve şık cam bardakların içine yerleştirilen mumlar ile oldukça güzel elde edilebilmektedir. Camların etrafının sarıldığı küçük renkli bantlar ya da kişilerin fotoğrafları ve mumların yanması ile çok şık ve özel bir görüntü elde edilebilmektedir. Kolay bir şekilde yapılan ve oldukça özel olan bu hediyeler ile insanlar sevdiklerinin her an yüzlerini gülümsetebilmektedir.

                Süslemeli Telefon Kapları

Telefonlar günümüzün olmazsa olmaz cihazları arasında yer almaktadır. Özellikle genç neslin hiçbir şekilde elinden düşürmediği bu cihazlar için birçok farklı kaplıklar da satışa sunulmaktadır. Ancak dışarıdan hazır almak yerine yapılması ve bunun için de bir emek verilmesi karşı taraf için oldukça değerli olabilecek durumlardandır. Çeşitli yerlerde satılan küçük süslemeler ile düz bir renge sahip telefon kılıfına yapıştırıcılar ile kişinin baş harfi ya da çeşitli süslemeler yapılabilir. Oldukça şık ve kişiye özel bir hediye olarak sunulabilir.

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Yılbaşı Hediyesi makalemizde çam ağacı ve el yapımı yılbaşı hediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
sevgiliye hediyeler el yapımı language:tr

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.