El yapımı yılbaşı süslemeleri fikirleri

  • 565 kez görüntülendi

El yapımı yılbaşı süslemeleri fikirleri

El yapımı süslemeleri fikirleri

Yılbaşı yaklaştıkça birçok insan tatlı bir telaşa kapılmaktadır. İnsanlar her yılbaşında yeni yıldan birçok beklenti içerisinde olmaktadır. Sahip olunan yeni yıla nasıl girilirse öyle geçer düşüncesi de birçok insanın bu zamanlamalarda en sevdikleri ile ve en mutlu oldukları şeyleri yaparak geçirmesi beklenir. Bu nedenle de eğlenmek ve güzel vakit geçirebilmek için birçok süsleme ve düzenleme yapılabilir. Tüm bunlar için de el yapımı yılbaşı süsleme fikirleri ön plana çıkmaktadır.

                Kardan adamlı kar küreleri

Yılbaşının en olmazsa olmaz süslemeleri arasında kardan adam şekilleri yer alır. Öncelikle pamuklar kardan adam şekline getirilir ve bunlar eğer var ise boş bir cam kavanoza düzgünce yapıştırılabilir. Düğme, burun, saç gibi ufak süslemeler yapılır ve kavanoza ufak pamuk parçaları ya da simler ile kar yağıyormuş havası verilebilir. Bu nedenle kardan adamlı kar küreleri oldukça basit ve şık bir görüntü sağlayabilir.

               

Evde ya da ofiste verilebilecek olan yılbaşı eğlence ve partilerinde misafirleri ilk olarak karşılayacak olan şey kapılardır. Kapıların süslenmesi ve girilecek olan yeni yılın yazılması, henüz eğlence başlamadan gelen konukların içini ısıtan ve keyifli bir vakit geçireceğinin bir durumu olabilir. Bu nedenle kapı süslemesi yılbaşı eğlenceleri için oldukça önemlidir. Saçaklı süsler ile daireler oluşturulabilir ve kapı gözlerine asılabilir. Yeşil saçaklı süslemeler ile çam ağacı süsü verilebilir.

Bir önceki yazımız olan Cep telefonu şarj etme kılıfları makalemizde cep telefonu, el yapımı kılıf ve kılıf hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
el yapımı süslemeler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.