Erkekler İçin El Yapımı Hediyeler

  • 667 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Erkekler İçin El Yapımı Hediyeler

Erkekler İçin El Yapımı Hediyeler 

Sevgi neydi? Sevgi emekti? Eminim hepiniz bilirsiniz bu repliği. Evet, emek verilen sevgi insana verilecek en güzel hediye. Maddi değeri olan hediyeler karşımızda ki insanı mutlu eder. Fakat kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hediye insana kendini daha mutlu hissettirir ve paha biçilemez. Tüm kalbinizle emek verdiğimiz vaktinizi harcadığınız bir hediye yapmak sevgiliye verilecek en güzel şeydir.

Tüm bunlar güzel fakat benim el becerim yok dediğinizi duyar gibiyim. Hayır, bunu yapmak için istemeniz yeterlidir. Tüm kalbinizle seveceğiniz içinize sinecek fikirler için yazımızı okumaya devam edin.

Erkekler İçin Yapılabilecek El Yapımı Hediyeler

  • Aşk dolu bir kavanoz:Küçük bir kavanoz edinin ve sevginizi anlatacak küçük notlar yazıp içine atın. Okudukça tebessüm ettirin sevdiğinizi.
  • Bir aşk kitabı da siz yazın: Nasıl olacak? Dediğinizi duyar gibiyim. Yapmanız gereken güzel bir defter seçmek ve her satırına güzel sözler işlemek. İsterseniz çekildiğiniz resimleri çıkartıp sayfa aralarına yapıştırabilirsiniz.
  • Bir fotoğraf köşesi tasarla:Geçirdiğiniz güzel anları resimlendirin ve biriktirin. Sevdiğiniz insanın bolca vakit geçirdiği bir mekâna bir fotoğraf köşesi kurun. Göreceksiniz ki günler geçtikçe artan sevginizin yanında biriktirdiğiniz anılarınız da artacak.
  • Bir tespihe ne dersin? :Sevdiğinizi renk zevkine uyacak bir tespih hayal et ve onu yapabilmek için yola koyul. Zaman harcadığınızı ve onu önemsediğinizi hisseden sevgiliniz bu hediye karşısında mest olacaktır.

Aşk emek ister diyenlerden misin? İşte sana emek verebileceğiniz özel fikirler. Sevdiğinizin hayatına ufak dokunuşlar yapın ve bu özel hediyeler ile onu mutlu edin.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye özel hediye yapılışı makalemizde ve sevgililer gününe özel hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
el yapımı hediyeler erkek için

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.