Etamin Çanta Modelleri

  • 720 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Etamin Çanta Modelleri

Etamin epey sık kullanılan nakış çeşitleri arasında yer almaktadır. Pamuk ve keten ipliklerden dokunmuş olan bu kumaşlarda bulunan seyrek deliklere yapılan işlemeler ile oldukça güzel ürünler elde etmek mümkündür. Birçok yatak örtüsü, masa örtüsü, havlu modeli ya da seccade örneği yapılsa da ile oldukça şık tasarımlar yapılabilir ve hemen hemen her yerde kullanımı sağlanabilir.

Çiçek

Etamin modellerinde en çok kullanılan motiflerden birisi çiçeklerdir. Burada çiçeklerin renkleri, çeşitleri ya da şekilleri oldukça önemlidir. Kullanılan çantaların renk ve kumaşına uygun bir şekilde işlenen çiçek motifleri sayesinde oldukça iyi bir görünüm kazanılabilir. Birçok farklı eşyaya işlenebilecek olan çiçek motifleri ile oldukça iyi bir görünüm oluşması sağlanabilir ve çiçek motifli etamin çanta modeli oluşturulabilir. Birbirinden farklı çiçeklerin birbiri ile renk ve çeşit uyumunun sağlanması oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkarabilir.

Geleneksel Motifli Etamin Çanta Modeli

Çantalar birçok kadının tercihi arasında yer almaktadır. Üzerine işlenebilecek olan model ve motifler ile oldukça şık tasarımlara ve kişinin zevkine göre tasarımı yapılabilmektedir. Birçok kadın da Türk geleneksel motifli etamin çanta modeli ile çanta tasarımlarını yapmaktadır. Özellikle tığlar ile işlenen bu motiflerin pike kenarlarında ya da yüzeylerinde ciddi bir dikkat çekici unsur yaratması ve hoş bir görüntü kazandırmasının önü açılır.

Bir önceki yazımız olan Hasır çanta nasıl yapılır makalemizde hasır çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
etamin çanta, etamin çanta örnekleri motifli

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.