Etamin havlu işleme modelleri

  • 1.313 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Etamin havlu işleme modelleri

Havlular gün içerisinde en çok kullanılan nesneler arasında olmaktadır. Birçok kadın da çeşitli havlular ile evlerine şık görüntüler verebilir. Havluların şık görünüm kazanmasında da yüzeylerine işlenebilecek olan  gösterilebilir. Bu nedenle de birçok kişi havlu örnekleri arayışına girer ve en şık havlu işlemi modelini uygular. Birçok kadın henüz çeyizliklerini bile hazırlarken bu örneklere ciddi önem vermektedir.

Çiçek Motifli Etamin Havlu Modeli

Havlu yüzeylerinin en çok süslendiği şekil ve motifler hiç şüphesiz ki renkli çiçek motifleridir. Çiçekler birçok ürünün olduğu gibi havluların da yüzey örnekleri arasında en çok kullanılan simgeleri arasında yer alır. Renkli çiçek motiflerinin, havlunun rengine uygun olarak işlenmesi ve yine havludaki büyüklüğe göre ayarlanması havluyu oldukça iyi bir şekle sokabilir. Evin çeşitli yerlerinde kullanılabilecek olan bu havlular ile hoş görünümler elde edilebilir. Uygulanacak olan çiçek motifli ile oldukça şık havlular elde etmek mümkündür.

Hayvan Motifli Etamin Havlu Modeli

Etamin havlu modelleri için birçok farklı işleme ya da motif düşünülebilmektedir. Bunlar arasında da çeşitli hayvan motifleri yer alabilir. İnsanın zevkine ya da yeteneğine göre işleyip motif haline getirebileceği hayvan figürleri ile çok güzel hayvan motifli etamin havlu modelleri elde edilebilir ve bu elde edilen ürünler birçok yerde gösterilebilir. Oldukça iyi bir süsleme seçeneği olan bu modellere ciddi bir ilgi söz konusu olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dantel Pike Takımları 2018 makalemizde dantel pike takımları ve motifli dantel pike hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Havlu ısleme modellerı, kanaviçe havlu, Basit etamin havlu örnekleri, bordados de puntas da Cruz chica, en güzel kanaviçe havlu modelleri, etamin havlu kolay örnekleri 2018

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.