Etamin Pano Şablonları

  • 712 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Etamin Pano Şablonları

Etamin oldukça sık kullanılan nakış seçenekleri arasında yer almaktadır. Pamuk ve keten ipliklerden dokunmuş olan bu kumaşlarda bulunan seyrek deliklere yapılan işlemeler ile oldukça güzel ürünler elde etmek mümkündür. Birçok yatak örtüsü, masa örtüsü, havlu modeli ya da seccade örneği yapılsa da ile oldukça şık tasarımlar yapılabilir ve evin birçok yerinde bu ürünler sergilenebilmektedir.

Kış Temalı Etamin Pano Şablonları

Etamin pano şablonları oldukça güzel bir görünüme sahip olan ve birçok yerde sergilenebilecek olan el yapımı süslemelerdir. Etamin nakışından anlayan birçok kişi yapacağı işlemeler ve motifler ile oldukça iyi bir görünüm elde edebilir. Bunlar arasında da kış temalı etamin pano şablonları oldukça fazla yapılmaktadır. olarak çok da zor olmayan kardan adam, noel baba ya da kar seçenekleri ile kış mevsiminin güzellikleri etamin panolara işlenebilir ve bu güzellik sergilenebilir.

Hayvanlı Etamin Pano Şablonları

Etamin pano şablonları için birçok farklı işleme ya da motif düşünülebilmektedir. Bunlar arasında da çeşitli hayvan motifleri olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Kişin zevkine ya da becerisine göre işleyip motif haline getirebileceği hayvan figürleri ile çok güzel hayvanlı etamin pano şablonları elde edilebilir ve bu elde edilen ürünler birçok yerde gösterilebilir. Oldukça iyi bir süsleme seçeneği olan bu şablonlara ciddi bir ilgi söz konusu olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Etamin pano için çiçek şablonları makalemizde etamin pano için çiçek şablonları ve etamin panolar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.