Etamin Tablo Modelleri

  • 905 kez görüntülendi

Etamin Tablo Modelleri

Etamin oldukça sık kullanılan nakış çeşitleri arasında yer almaktadır. Pamuk ve keten ipliklerden dokunmuş olan bu kumaşlarda bulunan seyrek deliklere yapılan işlemeler ile oldukça güzel ürünler elde etmek mümkündür. Birçok yatak örtüsü, masa örtüsü, havlu modeli ya da seccade örneği yapılsa da ile oldukça şık tasarımlar yapılabilir ve evin birçok yerinde bu tablolar sergilenebilmektedir.

Hayvan Motifli Etamin Tablo Modelleri

Etamin tablo modelleri için birçok farklı işleme ya da motif düşünülebilmektedir. Bunlar arasında da çeşitli hayvan motifleri olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Kişin zevkine ya da yeteneğine göre işleyip motif haline getirebileceği hayvan figürleri ile çok güzel hayvan motifli etamin tablo modelleri elde edilebilir ve bu elde edilen ürünler birçok yerde gösterilebilir. Oldukça iyi bir süsleme seçeneği olan bu modellere ciddi bir ilgi söz konusu olmaktadır.

Kış Motifli Etamin Tablo Modelleri

Etamin tablo modelleri oldukça güzel bir görünüme sahip olan ve birçok yerde sergilenebilecek olan el yapımı süslemelerdir. Etamin nakışından anlayan birçok kişi yapacağı işlemeler ve motifler ile oldukça iyi bir görünüm elde edebilir. Bunlar arasında da kış motifli etamin tablo modelleri oldukça fazla ilgi görmektedir. Motif olarak çok da zor olmayan kardan adam, noel baba ya da kar seçenekleri ile kış mevsiminin güzellikleri etamin panolara işlenebilir ve bu güzellik sergilenebilir.

Bir önceki yazımız olan Etamin Çanta Modelleri makalemizde etamin çanta modelleri ve motifli etamin çanta modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
2018 etamin islemeli bebek ornekleri, etamin modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.