Fimo hamurundan dalmaçyalı köpek yapımı

  • 1.497 kez görüntülendi

Fimo hamurundan dalmaçyalı köpek yapımı

Çocuklar ve anneler sizlere birbirinden güzel fimo hamurlardan hayvan yapımlarını resimli olarak göstereceğim.  Ana okullarında genelikle çocuklara farklı farklı fimo hamurlarından örneklerin yapılışları öğretilmeye çalışılır. Peki sizlere bugün güzel bir köpeğin fimo hamurundan yapımını paylaştım.

Fimo hamurundaki beneklileri yapamadıysanız keçeli kalem yardımıyla boyayabilirsiniz. Daha kolay gelebileceğinden her yaş grubu fimo hamurundan dalmaçyalı köpeği yapabilecektir. Resim yaparken eğlenen ve küçüklükten beri hevesi resim gibi şeylerde olan kişilerinde uğraşabileceği fimolarla değişik şekiller yapılabilir. Kedi çalışması, çiçek resmi, bardak altı, bileklik, kaplumbağa yapımı gibi birçok fimo projeleri ve videolarını burada bulabilirsiniz.

Eli hamur işinde yetenekli olan yada bu işe yeni başlayacak çocukların güzel vakit geçireceği şekilleri yapması gerekiyor. İlk olarak fimo el işine başladığınızda en kolay hamur yapımından başladıktan sonra bir üst aşamaya geçebilirsiniz. Aklınıza takılan yerlerde aşağıda bulunan yorum bölümüne atabilirsiniz.

Fimo hamurundan dalmaçyalı köpek yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.