Goblen Modelleri

  • 313 kez görüntülendi

Goblen Modelleri

Evlerin koltuklarına ve kanepelerine leke değmesin, tozlanmasın ve oturanlar daha fazla rahat hareket edebilsinler diye kullanılan pek çok farklı mevcuttur. Hazır bir şekilde tasarlanmış olan onlarca goblen modelini bulmanız mümkündür. Ancak el işi olarak elde edilen goblen modelleri hazır modellere oranla çok daha fazla kullanışlıdır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz goblen modellerini ister tığ ile isterseniz de şiş ile örebilirsiniz. Elde edeceğiniz renkli ve desenli goblenleri uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan ve sökülmeden rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar kullanılmaya devam eden goblen modelleri aynı zamanda çeyiz paketlerinde de yer almaya başladı. Harika modellere ve görünümlere sahip olan goblen modellerini örerek kendi çeyizinizde de yer almasını sağlayabilirsiniz.

Çeyizlik Goblen Modelleri

 

Çeyizinize özel tığları, şişleri ve iplikleri ayarladıktan ve temin ettikten sonra örmeye başlayabilirsiniz. Örme işlemlerinizi bitirdikten sonra çeyizlik paketlerinize yerleştirebilirsiniz. Böylece kullanım vakti geldiği zaman da rahatlıkla gün yüzüne çıkararak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ömür boyu ister koltuk ve kanepelerinize goblen ve örtü olarak isterseniz de televizyon battaniyesi ya da baza battaniyesi olarak da kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz iplikleri tam olarak örgü modeline uygun bir şekilde tercih ettiğiniz takdirde ve desenler ortaya çıkabilir ve böylece hem kullanışlı hem yumuşak hem modern hem estetik hem de sıcacık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan El Örgüsü Bebek Patikleri makalemizde bebek patiği, bebek patik modeli ve el örgü patik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
goblen kaneviçe pano modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.