Hakkımızda

Hobinizm.com web sitesi özellikle bayanların hobi amaçlı ya da para kazanmak amaçlı yapmış oldukları el işi ve örgü gibi el becerilerinin, el emeklerinin nasıl yapıldığının tarif edildiği ve sergilendiği ücretsiz internet sitesidir.

Hobi bloğu sitemizde isteyen herkes ücretsiz bir şekilde üye olup kendi el emeklerini anlatıp ve sergileyip, kendi sosyal medya adreslerini de isterlerse belirterek kendilerine hobi ürünlerini satın alacak müşteriler bulabilirler. Bunun için yapmaları gereken sitemize üye olup nasıl ürün satabilirim sayfasında ki şekilde bize ürünlerini anlatan makale ve resimleri sitemize ekleyerek ya da iletişim kanallarımız ile bize ulaştırıp sitemizde yayınlanmasını sağlamalarıdır.

Hobi el işleri, DIY ürünleri ve ev yapımı ürünlerini bu sitede tüm dünyaya duyurma fırsatı yakalamak sizin elinizde. Bu hobi sitesinin amacı hobi el işi yapanların ve alıp kullananların buluşma adresi olmaktır. Web sitemiz sizden bu konuda ücret istemez ve birilerine istettirmez. Size alım ya da satım garantisi sunmaz. Gizlilik politikası sayfamızda da gereken açıklamaları yapmış bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Hobi el işleri yapanların en sevdiği buluşma ve tanıtım ortamı olmak.

VİZYON

Türkiye’ nin en tanınmış ve en sevilen hobi bloğu olmak.