Havlu kenarı örnekleri

  • 783 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Havlu kenarı örnekleri

Havlular gün içerisinde en çok kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Birçok kadın da çeşitli havlular ile evlerine şık görüntüler verebilir. Havluların şık görünüm kazanmasında da kenarlarına işlenebilecek olan modellemeler ile sağlanabilir. Bu nedenle de birçok kişi havlu kenarı örnekleri arayışına girer ve en şık havlu kenarları elde ederler. Birçok kadın henüz çeyizliklerini bile hazırlarken bu örneklere ciddi önem vermektedir.

                İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Havlunun rengi işlenecek olan kenar için oldukça önemlidir. Renge uyumlu bir havlu kenarı yapmak havlunun görüntüsü için oldukça değerlidir. Günümüzde en çok kullanılan seçeneklerden bir tanesi de iğne oyası havlu kenarı örnekleri olmaktadır. Çeşitli süslemeler ve ile oldukça şık ve güzel bir havlu elde etmek mümkündür. İğne oyası ile yapılmış olan havlular ile renkli ve tasarım sahibi havlular kullanılabilmektedir.

                Çiçek Motifli Havlu Kenarı Örnekleri

Havlu kenarlarının en çok süslendiği şekil ve motifler hiç şüphesiz ki renkli çiçek motifleridir. Çiçekler birçok ürünün olduğu gibi havluların da kenar örnekleri arasında en çok kullanılan simgeleri arasında yer alır Renkli çiçek motiflerinin, havlunun rengine uygun olarak işlenmesi ve yine havlu da ki büyüklüğe göre ayarlanması havluyu oldukça iyi bir şekle sokabilir. Evin çeşitli yerlerinde kullanılabilecek olan bu havlular ile hoş görünümler elde edilebilir. Uygulanacak olan çiçek motifleri ile şık havlu kenarları yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Derya baykal burgulu bere modeli yapılışı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
havlu kenarı örneği, dantel havlu kenarı, en guzel isimli havlu ornek ler, en kolay havlu kenarı örnekleri, havlu kenar modelleri, havlu kenar örnekleri

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.