Hazır dantel örnekleri

  • 454 kez görüntülendi

Hazır dantel örnekleri

Çok eski dönemlerden bu yana bir hayli büyük bir öneme sahip olan ya da her zaman ön planda tutulmaya devam eden çeyizler, günümüzde de modern versiyonuyla önemini korumaya devam ediyor. El işi pek çok ürün çeyizlerde yer almaya devam eder. Ancak dantel gibi, yelek, patik, yazma ve oya gibi pek çok el işini yapmaya vaktiniz yoksa ya da yapabileceğiniz bir yeteneğiniz yoksa hiç endişelenmenize de gerek yoktur. Son döneme damgasını vurmakta olan ve herkes tarafından beğeniyle alınan, kullanılan ve çeyiz paketlerine yerleştirilen hazır de işlevsellik gösteriyor. Rengarenk iplerden ve desenlerden oluşturulmaya devam eden hazır dantel örneklerini dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 

Hazır Dantel Şekilleri

Gerek yazma kenarlarında gerek havlu kenarlarında gerek nevresim takımı ve yatak örtüsü gibi büyük parçaların kenarlarında modellerine rastlamak mümkündür. Ancak el işini yapmak hem zor hem meşakkatli ve zahmetli hem de zaman alıcı bir eylem olduğundan dolayı hazır dantel örneklerinden de bu alanda rahatlıkla faydalanılabilir. Rengârenk iplerden tasarlanan ve uyumlu renkler içeren tüm hazır dantel modellerinden temin edebilir ve uygun olan parçalara el yordamıyla dikebilirsiniz. Ya da piko işi yapan firmalara ve dükkânlara da bu işleri vererek diktirmek de isteyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur.

Bir önceki yazımız olan Etamin mutfak takımı örnekleri makalemizde etamin işlemeleri ve etamin mutfak takımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.