İş Hayatında Etek Seçenekleri

  • 203 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
İş Hayatında Etek Seçenekleri

İş hayatında; birçok kombinde pantolon ve bolca kullanılır. Etekler ise çeşitli model ve renkleriyle bayanların vazgeçilmez kıyafetlerindendir. İş hayatındaki çeşitli kıyafet kombinlerine konu olan etekler hemen her şeyle kombinlenebilme rahatlığı da sağlar. Şimdi etek modellerini inceleyelim

Klasik ve Kombinler Nelerdir

İlk akla gelen tabiiki kalem eteklerdir. Hem estetik olarak hem de vücudu en güzel gösteren etek; kalem eteklerdir. İş hayatında; bir gömlek ile kombinlenebilen, topuklu ayakkabıyla da süsleme yapılabilen bu etekler şıklığın resmidir. Yine vazgeçilmez bir etek modeli olan pileli etekler bu sene de moda. İpek bluz ya da gömleklerle güzel bir uyum yakalayan pileli etekler; stiletto ayakkabıları da ardından getirmekte. Volanlı eteklerse mutlaka her bayanın dolabında olması gereken etek modelleri arasındadır. Rahatlığın ve şıklığın adeta aşk yaşadığı bu etek modeli; eteğin içine sokulan dar bluz veya gömleklerle bütün gözleri üzerine çekecektir.

Deri etekler ise; soğuk havalarda, boğazlı klasik kazak ve altına uzun bot veya topuklu çizmelerle iş hayatında görselliğin önemini bir kez daha gösterecektir. Kadife eteklerse;  hem gece gezmelerinin hem de iş ciddiyetinin güzel bir örneklemesidir. Kadife etekler daha çok soğuk havalarda giyilen bir kumaştandır. Kadife eteklerin üstüne dar triko kazaklar ve uzun topuklu çizmelerle güzel bir takım yapabilmek mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Günlük Hayatta Ceket Seçenekleri Nelerdir makalemizde ceketler, Deri ceketler ve Peluş ceketler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.