Kağıttan çiçek buketi yapımı

  • 1.414 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Kağıttan çiçek buketi yapımı

Şimdi kağıt ve keçe kullanarak lale yapımı hakkında bilgileneceksiniz. Ben tek bir lale anlatacağım, ancak bunlardan daha çok yapıp bir çiçek buketi yapabilirsiniz. İlk adım olarak kare bir karton kesin, önce ikiye katlayın, dörde katlayın ve çapraz olarak yine katlayın yani bitiminde 8 parça olacaktır. Sonrasında karelerin ortalarından yarıdan biraz daha çok kesin, kesilen parçayı bir diğer parçanın üzerine koyarak iç tarafından yapıştırın ve diğerlerine de aynı işlemi yapınca lale hazır olacak.

Şimdi de keçe kullanarak çiçeğin sapını yapın. İnce bir rulo yapın, çevresinden dolamadan önce yapıştırıcıyı sürün. Üst tarafına yapıştırıcı sürmeyin, laleye yapıştırmak için kesip açın ve laleye yapıştırın. İsterseniz bir de yaprak ekleyin.

Her türlü çiçek tercihiniz için rahatlıkla tercih edeceğiniz www.cicekmarket.com sizleri bekliyor. Yaratılan birbirinden güzel fikir ve yeniliklere dahil olun, hem siz mutlu olun, hem mutlu etmek istediğiniz kişinin mutluluğunu görün.
Yalnızca çiçeklerle değil, aynı zamanda birbirinden farklı tarzlarda vazolar ile süsleyebileceğiniz; farklı aranjmanlarla sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabileceğiniz internetten çiçek gönderimi için  http://www.cicekmarket.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kağıttan çiçek buketi yapımı

Bir önceki yazımız olan Kolay origami modelleri yapımı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
Eva sungerinden buket yapimi, kağıttan kolay gül yapımı
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.