Kanaviçe şablon çıkarma

  • 1.725 kez görüntülendi

Kanaviçe şablon çıkarma

Kanaviçe epey sık kullanılan nakış seçenekleri arasında yer almaktadır. Düz ipliklerden dokunmuş olan bu kumaşlarda bulunan seyrek deliklere yapılan işlemeler ile oldukça güzel ürünler elde etmek mümkündür. Birçok yatak örtüsü, masa örtüsü, havlu modeli ya da seccade örneği yapılsa da teknikleri ile oldukça şık tasarımlar yapılabilir ve evin bir çok yerinde bu ürünler sergilenebilmektedir.

Kanaviçe Şablon Çıkarma Programı

İnternet üzerinde birbirinden farklı birçok program bulunmaktadır. Kanaviçe örnekleri için de bazı düzenlemeler olması gerekmektedir. Çekilmiş olan bir fotoğrafın ya da yapılmış olan bir resmin motiflenip işlenebilmesi için kanaviçe şablon çıkarma programından yararlanmak gerekir. Oldukça kolay olan bu işlemlerde işlenecek olan resim ya da fotoğrafın programa yüklenip uygun şablonun çıkarılması sağlanmaktadır. Böylelikle birçok farklı motifin kanaviçelerde uygulanmasının da önü açılmış olmakta ve birçok evde yapılan kanaviçeler sergilenmektedir.

Renkli ve Motifli Kanaviçe Şablonu

Herhangi bir kanaviçe şablonu için günümüzde birçok farklı programlar geliştirilmiştir. Beğenilen ve işlenmesi için araştırma yapılan motifler için bulunan resim ya da fotoğrafın bu programlara yüklenmesi ve sonucun birçok farklı renk skalasında gözükmesi sağlanabilmektedir. İstenilen anda istenilen görsel renkli ve  olarak her türlü araç ve gerecin işlemesinde kullanılabilmektedir. Özellikle evi süslemede ciddi bir faydası bulunan kanaviçe modellemeleri ile oldukça şık tasarımlar elde edilmesi mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Etamin pano için çiçek şablonları makalemizde etamin pano için çiçek şablonları ve etamin panolar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Ayıcıklı bere şablon, etamin minik çiçek şablonları, kanavice sablon, kanaviçe şablonları, sablon cikarma, şablonlu havlu kanaviçe

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.