Kanaviçe Seccade Örnekleri Resimli

  • 904 kez görüntülendi

Kanaviçe Seccade Örnekleri Resimli

Evlerde bulunan seccadeler için farklı görünümler elde etmek mümkün olmaktadır.Namaz kılmak için kullanılan seccadelerde hoş ve güzel motiflerin bulunması, seccadenin sade halinden uzaklaşması anlamı da taşımaktadır. Bunun için de en iyi nakış seçenekleri arasında kanaviçe seçeneği olmaktadır. Bu nedenle birçok kişi resimli arayışlarına girmektedir. Böylelikle şekil olarak model oluşumu gözlenir ve bu durum seccadenin işlenmesinde kolaylık yaratır.

Cami Motifli Kanaviçe Seccade Örnekleri

Namaz kılmak için kullanılan seccadelerdeki bu amaç düşünüldüğü takdirde cami işleme ya da motifinin seccade üzerinde olması oldukça normaldir. Bu nedenle de birçok kişi işlemelerde cami motifli kanaviçe seccade örneklerinden yararlanabilmektedir. Seccadenin belirgin yerine işlenebilecek olan cami motifi ile seccadenin anlamına uygun bir görünüm kazanılması beklenmektedir. Şık ve güzel tasarımlı bir cami motifinin işlenmesi ile sıradan ve sade görüntüsünden uzaklaşan seccadeler, göze hoş gelen bir görüntü çizerler.

Çiçek Motifli Kanaviçe Seccade Örnekleri

Çiçek motifleri her nakışta olduğu gibi kanaviçe örneklerinin de vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı çiçek renk ve seçenekleri kullanarak çiçek desenli kanaviçe seccade örnekleri oluşturulabilmektedir. En çok gül seçeneğinin ön planda olduğu motif ve işlemeler ile seccade görünümlerinde oldukça iyi bir görünüm elde etmek mümkün olmaktadır. Abartıya kaçmayan renk ve motifler ile oldukça canlı ve hoş bir seccade örneğine kavuşmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Değişik örgü teknikleri makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
çam desenli seccade

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.