Karın germe ameliyatı!

  • 413 kez görüntülendi

Karın germe ameliyatı!

Karın Germe ameliyatı doktorumuz Leyla Arvas tarafından donanımlı ekibi ile birlikte anlaşmalı olduğumuz hastanelerde gerçekleştirilmektedir. Karın germe operasyonları genel anestezi altında gerçekleştirilen ve eskiye göre operasyon sonrasında çok fazla zorlu bir süreci olan bir uygulama değildir.

Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?

Karın germe ameliyatı , orta ve alt karın bölgesinde var olan yağ dokusunun ve fazla derinin alınarak, karın duvarı kaslarının* sıkılığını ve gerginliğini sağlayan estetik bir cerrahi girişimdir. Karın derisinde meydana gelen sarkmalar ve deformasyonlar genellikle hamilelik,* aşırı kilo alıp verme* sonucunda meydana gelmektedir. Uygulamada genel anestezi tercih edilmekte olup, karın germe ameliyatı uygulama alanının büyüklüğüne ve durumuna bağlı olarak** 2-3 saat sürmektedir. Genellikle de iç çamaşırı altında gizlenebilen* ve göbeğin 8-10 cm altında kalan bir kesi yapılarak gerçekleştirilen operasyon sonrasında bölgede iz kalabilmektedir.

Operasyon sonrasında dikkat edilmesi gereken tek ve en önemli detay ise işlem sonrası giydirilmiş olan korsenin 1 ay boyunca kesinlikle çıkarılmaması gerektiğidir. Bunun dışında ağır spor ve hareketlerden kaçınmak gerektiği de doktorumuzun önerileri arasında yer almaktadır.

 

karin

 

En hızlı karın kası yapma tekniği olan vaser hi-def uygulaması ile de kombinlenerek yapılan karın germe operasyonu aslında korkulacak bir cerrahi girişim değildir. Sadece bir aylık bir süre korse giyilmesi kişileri bıktırabilmektedir.Kollarda yapılan işlem deltoid, biceps ve triceps kasların belirginliğini arttırır.

Vaser hi-def etkileri!

En hızlı karın kası yapma tekniklerinden olan bu harika uygulama erkeklerde göğüs bölgesine yapıldığında* pektoral, latissimus dorsi, ve serratus kaslarının belirginliğini arttırır. Karın ve bel bölgesine uygulandığında; rectus abdominis, oblique ve para vertebral kaslar ile sırt bölgesindeki trapezius kasi ortaya çıkarmaktadır. Son olarak ise erkeklerde* Bacak bölgesine uygulandığında ise vastus, lateralis, vastus medialis, rectus femoris, gastrokinemus kaslarına yapılmaktadır. Bahsettiğimiz tüm bu işlemler ve etkiler için uygulama esnasında kesi yapılmamaktadır sadece minik deliklerden içeriye giriş yapılarak konforlu bir şekilde vaser hi-def uygulaması gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bilgiler için ise www.drleylaarvas.com’u tıklayın!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise ve Kap Modelleri makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.