Kartondan çam ağacı yapımı

  • 1.972 kez görüntülendi

Kartondan çam ağacı yapımı

Kartondan çam ağacı yapımı

Yılbaşı geliyor ve evlerini süslemek isteyenlere güzel öneriler sunmaya devam ediyorum. Bugünde yılbaşının vazgeçilmezi olan çam ağacı ve süslemesi resimli anlatımla kolay bir şekilde öğretmek istiyorum.

İlk olarak kartonumuzu birinci resimdeki gibi yaptıktan sonra küçük ve yuvarlak olarak kestiğimiz kağıtları yapıştırıcı ile yapıştırıyoruz. Süslemelerini dilediğiniz gibi değiştirebilir yada yeni şeyler ekleyebilirsiniz. Biz yılbaşına yaptığımız bu çam ağacımız ile girmeyi düşünüyoruz. Hadi sende yaptığını burada paylaşmaya başlayabilirsin.

Kartondan çam ağacı yapımı 2

Kartondan çam ağacı yapımı 3

İsteğinize göre ayrıca kardan adama kırmızı, sarı ve yeşil kartonlar ile ince atkı da yapabilirsiniz. Bunun dışında kartondan yılbaşı şapkası, el işi kağıtları ve ilkokulda kullandığımız süsleme fenerleri ile kağıttan yılbaşı süslerini kolaylıkla evde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Origami küçük kalp yapımı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
kağıttan küçük bir kağıttan Yılbaşı ağacı yapılışı, kagittan yilbasi agaci, kağıttan Yılbaşı ağacı yapımları yapımları ve gösterişleri, kartondan büyük yılbaşı ağacı yapımı, kartondan çam ağacı yapımı, oluklu kartondan cam ağacı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.