Kartondan noel ağacı nasıl yapılır

  • 1.334 kez görüntülendi

Kartondan noel ağacı nasıl yapılır

Kartondan noel ağacı yapımı hiç zor olmasa gerek. Siyah kalemle bir kartonun üstünde noel ağacı çizdikten sonra sonra onu makasla kesme işi çok kolay. Noel ağaçları gibi kesilen birçok kartondan her şey yapılabilir. En çok gözüme takılan şey de sanırım kartondan yapılan yemek menülerinde servis tabağında hem çatal hemde kaşık için kullanılan noel ağacı figürlü servis kartonları idi sanırım.

Size noel çam ağacının yapımını ve yapılan birçok noel ağacının nerelerde kullanıldığını ve niçin kullanıldığını gösteren görseller göstereceğim. Şimdiden hepinize noel ağacının yapımında başarılar diliyorum.

Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 11 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 10 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 9 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 8 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 7Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 6 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 5 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 4 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 3 Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 2Kartondan noel ağacı nasıl yapılır 1

Bir önceki yazımız olan Origami modelleri ve yapılışları makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
kağıttan noel ağacı yapımı, kalın kartondan ağaç nasıl yapılır, kalın kartondan yılbaşı ağacı yapımı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.