Kasnak pano çerçeve

Kasnak pano çerçeve

Etamin, kanaviçe işi beni çok sardı. Yaparken çok keyif aldığım bir teknik. Kitlerimi genelde internetten buluyorum. Kumaşımda kitte olduğu gibi sayarak işaretliyorum. İşaretlerimi uçan kalem yardımıyla yapıyorum. Renk konusunda bazen desenin aynısını bazende içimden geleni kullanıyorum. Kendimden bir şeyler katmayı seviyorum. Zaten o zaman senin eserin oluyor yaptığın ürün.

Son zamanlarda moda olan kanaviçe aslında anne hatta çok daha eski büyük annelerimiz zamanında çok daha fazla kullanıldığını görüyoruz. Bazen düşünmekten kendimi alamıyorum o kadar yokluk içinde bu kadar şahane ürünleri nasıl yapmışlar diye.. İnsan oğlu isteyince neleri başarmıyor öyle değil mi? Çıktığım bu güzel bir o kadarda uzun yolda diğer hobi sever arkadaşlarım gibi başarılı olurum inşallah. Proje üretmeyi seven biriyim. Bu aralar dikiş makinemin azizliğine uğradığım için kanaviçelerimi ürüne dönüştürmede zorlanıyorum. Şimdilik hoşçakalın. İnstagram İletişim: @alindatasarim

Kasnak pano çerçeve

Bir önceki yazımız olan Etamin işleme kırlent modelleri makalemizde etamin işleme kırlent, etamin kırlent modelleri ve işleme kırlent modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.