Kırılan dekoratif banyo seramikleri

  • 1.212 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Kırılan dekoratif banyo seramikleri

Kırılan dekoratif banyo seramikleri

Birbirinden güzel sehpa modellerinizi seramik çalışmasıyla süslemeye çalıştık. Evinizde bulunan banyo, lavabo veya mutfağınızdaki kırılan dekoratif seramiklerinizi değerlendirebilirsiniz.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 2

Çekmeceli sehpa değerlendirme ile boyamamızı yaptıktan sonra üst tarafını seramiklerle döşemesini yaptık. Görüntü açısında hoş bir görünüme sahip olduğunu resimde görebilirsiniz.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 3

Tabağımızın iç tarafını elimizdeki seramiklerle bu şekilde bir dekoratik yapmaya çalıştık. Süs olarak evimde kullanmaya başladım.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 4

Çiçeğimi koyabileceğim bir kavanoz lazım oldu. Bende hemen seramik çalışmayla kavanozumun dış tarafını seramiklerle yapıştırdım.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 5

Çiçeklerimi koymak ve canlılığını koruması için farklı bir çalışmayla saksı bahçe suluğunu süsledim. Gelen misafirlerim bu değişik ve o kadarda güzel dekoratif süslememi beğendi.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 6

Bu çalışmamızda herhangi bir şeyi süslemedik. Kırılmış seramik parçalarıyla güzel ev yaptık.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 7

Bahçe süslemesi için tabağımızın iç tarafını farklı olarak yaptık. Orta kısmını çiçek motifini yapmaya çalıştık. Umarım bu çalışmamı daha çok seversiniz.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 8

Kuş, tavşan gibi birçok hayvanın yaşayabileceği yuvayı dekoratif olarak süsleme yaptık. Aşağıdaki çalışmamıza da göz atabilirsiniz. Sizde bu yaptığımız seramik modelleri göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Kırılan dekoratif banyo seramikleri 9

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.