Kolay yılbaşı ağacı yapımı

  • 1.213 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Kolay yılbaşı ağacı yapımı

Yılbaşı kutlamalarının yaklaşmasına epey az zaman kaldı ve bu esnada yılbaşı nasıl kutlanır, yılbaşı süslemeleri gibi sorular, planlar gün yüzüne çıkıp cevapları aranmaya da başlandı. Yılbaşı simgelerine göz atacak olursak bunlar noel baba, kardan adam, kırmızı iç çamaşır ve en önemlisi de yılbaşı ağacıdır.

Ev süslemeleri ve yılbaşı geleneğini yaşatmak için çam yılbaşı ağaçları son zamanlarda evleri süslemektedir. küçük boy ve büyük boy, doğal çam ağacı ve yapay yılbaşı ağacı olarak ayrılmaktadır. Fakat siz bu ağaçların hiç birisine para vermek istemiyorsanız, kendi evinizde kendi yılbaşı ağacınızı yapabilirsiniz.

Hiçbir maliyeti olmadan gayet kolay yollarla yapılan bu yılbaşı ağaçları, evde kolay sorusu ile internette sıkça aranılan sorular içerisindedir. Yılbaşı ağacı oluşturmak için elinizde illa ağaç olacak diye bir şey yok, evde bulunan çeşitli nesneler ile de yılbaşı ağacı yapabilirsiniz. Mesela yumurta kartonlarını yeşil renge boyayarak ve üst üste dizip şekil vererek yılbaşı ağacı yapabilirsiniz. Bunun dışında evde kamera ve kamera tripodu kullanıyorsanız etrafını çeşitli lamba ve süs ampülleri ile süsleyerek evde yılbaşı ağacı görüntüsü verebilirsiniz. Bunun dışında kartonla üç boyutlu veya iki boyutlu yılbaşı ağacı yapabilir ve etrafını küçük led süsleme ışıkları ile süsleyebilirsiniz.

Kolay yılbaşı ağacı yapımı

Bir önceki yazımız olan El sanatları örnekleri makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
kitap 3 boyutlu cizimi yil başi, en kolay Yılbaşı ağacı yapımı, kolay yılbaşı resmi, kolay yılbaşı süsleri yapımı, yıl başı ağaçları susu yapimi

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.