Makalepark patik modelleri

  • 763 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Makalepark patik modelleri

Sonbaharın bitmesiyle kış ayına girerken patiklerin yapımını ve modellerini daha çok araştırır hale geldik. Kış aylarında hem çocuklarımızın hemde büyüklerin ayaklarının üşümemesi için en önemli giysidir patikler. Bu yüzden kış aylarında en çok merak edilen patik örneklerini hobi blogumuzda yer vermek istedik. Her çeşit patik örneklerinden, erkek patik, kız patik ve en önemlisi çocuk patik modellerine yer vermek istedik.

Aslında makalepark’ta yer verilen patik modellerine yer vereceğiz. Bu yüzden patiğimizin ismi bir nevi makalepark patik olarak kayıtlara geçecektir sanırım. Şimdi sizlere aşağıda sırasıyla makalepark patik örneklerinden 20 tanesini göstereceğiz. Yapılışını da sitemizdeki diğer patik örnek, model ve yapılışlarından inceleyerek sizlerde patik örebilirsiniz.

2017 Bebek patik modelleri 72017 Bebek patik modelleri 82017 Bebek patik modelleri 52017 Bebek patik modelleri 42017 Bebek patik modelleri 32017 Bebek patik modelleri 22017 Bebek patik modelleri 102017 Bebek patik modelleri 12017 Bebek patik modelleri 6

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal jile yapımı makalemizde jile yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
mekale park bebek patigi, makalepark patik modelleri, patik örneği, paypoq to\qish sirlari
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.