Mantar tıpalı lavanta şişeleri

Mantar tıpalı lavanta şişeleri

Merhabalar el emeği ürünlerimiz sizin için hazırlanıyor. Lavanta kokulu şişeler, gül kokulu tespihler, doğum günlerine özel tabak çatal çerçeve çerçeveler el yapımıdır. Özel günleriniz için en iyi biçimde hazırlanmasını isterseniz ve tabi eğer uygun fiyat dilerseniz bizi tercih etmenizi öneririm. İleri ki zamanlarda keçelerden kapı süsleri ve daha fazlasını yapmayı planlıyoruz müşteri memnuniyetinden hiç sıkıntınız olmasın en üst düzeyde olacaktır. Bizleri değerli kılan siz müşterilersiniz sizler bizim için çok değerlisiniz.

En uygun fiyata özel günler için malzemeler istiyorsanız hiç beklemeyin derim. Mevlüt için tespihlerimiz vardır, tespihlerimiz kokuludur, en özenli sekilde hazırlanıp kargoya verilir. Siz değerli müşterilerimiz için her şey. Lavanta şişelerimiz 25 cc olup lavanta kokulu olduğu çok bellidir. Tabi bunların yanında lavanta keselerimiz vardır. Sipariş için instagram sayfamıza göz atabilirsiniz. Şişeler lavanta kokuludur el emeğidir bunların yanında daha bir sürü şeyler eklenecektir en uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti isterseniz hic durmayın el emeği ürünlerimize bakin derim.

Özel günler(doğum günü, sünnet, mevlit, nişan ve daha fazlası)için her an sipariş verebilirsiniz. Nasıl isterseniz o şekilde olur ancak sipariş vermeden 15 gün önce derseniz çok iyi olur? Değerli müşterilerimiz bizi değerli kılan sizlersiniz sipariş için instagram dmden ulaşabilirsiniz. İnstagtam adresimiz; @_binbiremek…El emeği denince çok güzel şeyler geliyor aklıma onun için böyle bir şey yapmayı planladım para için değil yani hobi olduğu için yaparken stres atıyorum çok iyi bir şekilde yapması da pek uzun sürmüyor zaten ?

Mantar tıpalı lavanta şişeleri

Bir önceki yazımız olan Lavanta kesesi kokulu sabun makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.