Öğretmenler günü boyama sayfaları

  • 2.905 kez görüntülendi

Öğretmenler günü boyama sayfaları

24 kasım öğretmenler günü geldi çattı. Öğrenciler öğretmenleri için ne yapacaklarını düşünedursun. Biz de onlar için öğretmenlerine boyama resimleri çizdik. Ve sonunda hem erkek ve hem kız öğrencilere hitap edecek çizimler ortaya çıkardık. Resimleri boyamak için sayfa sayfa gezmenize hiç gerek yok. Alın pastel boyaları veya tahta kalem boyalarınızı hobinizm.com ‘da istediğiniz kadar resmi ve okul öncesi öğretmenler günü resimleri çizimi bulabilirsiniz.

Boyamayı yapmak için öncelikle resimleri herhangi bir telefona indirip daha sonrada onu çıktı çıkaran herhangi bir internet cafe veya bir kırtasiyeden çıkarabilirsiniz. Ben bir öğretmen olarak hepinizin gözlerinden öpüyorum çocuklar. Sizler geleceğin öğretmenlerisiniz ve bende yirmi dört kasım öğretmenler gününüzü kutluyorum. Şimdi ki öğretmenlerin de büyük öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle öğretmenler gününü kutlamak istiyorum. Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır; 24 kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler günü boyama sayfaları 1

Öğretmenler günü boyama sayfaları 2

Öğretmenler günü boyama sayfaları 3

Öğretmenler günü boyama sayfaları 4

Öğretmenler günü boyama sayfaları 5

Öğretmenler günü boyama sayfaları 5

 

 

Bir önceki yazımız olan Tişörte kalp yapımı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
öğretmenler günü ile ilgili resimler, Öğretmenler günü resimleri, Ogrermenler günü boyama, öğretmenler günü boyama, öğretmenler günü bütün resimleri boyamak istiyorum

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.