Öğretmenler günü ile ilgili kolay çizimler

  • 3.484 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Öğretmenler günü ile ilgili kolay çizimler

Bende 3 çocuk annesiyim ve çocuklarımda her yıl 24 kasım’da benden yardım alarak hobi bloglarında öğretmenler günü için boyama resimleri alıyorduk. Ve çocuklarım onları resim defterlerine çizerek öğretmenlerinin günlerini kutluyordular. Ama artık çocuklarım için site site dolaşıp boyama resimleri aramıyorum. Çünkü artık benimde bir sitem var. Hem çocuklarım faydalanıyor hem de sitede resimleri paylaşıyoruz çocuklarımın meslektaşları öğrenciler de faydalansın diye sitemde paylaştı. Umarım hem çocuklarım hemde diğer öğrenciler için faydalı olur. Aslında ben öğretmenler gününün öz geçmişini de siz öğrencilerle paylaşmak istiyorum.

Bilindiği gibi öğretmenler günü 24 Kasım 1928 tarihinde TBMM’de Mustafa Kemal Atatürk tarafından kabul edilmiştir. Ve tam 98 yıldır her yıl Türkiye’de 24 Kasım Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Çocuklar da bugünlerde öğretmenleri için resim çizimi, ve öğretmen resimleri çizip boyalayarak öğretmenlerine bir nevi hediye babında veriyorlar. Bizlerde minik eller yorulmasın önlerinde hazır resimler görerek resim defterlerine çizmeleri için kendi çizdiğimiz öğretmenler günü boyama resimlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Öğretmenler günü boyama sayfaları 7

Öğretmenler günü boyama sayfaları 8

Öğretmenler günü boyama sayfaları 9

Öğretmenler günü boyama sayfaları 10

 

Öğretmenler günü boyama sayfaları 12

Bir önceki yazımız olan Tişörte kalp yapımı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
ogretmen cizimi, öğretmenler günü ile ilgili çizimler, öğretmenler günü ile ilgili kolay çizimler, öğretmenler günü ile ilgili resimler çizim, öğretmenler gunuyle ilgili resim

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.