Penye ipten örgü sepet örnekleri

Penye ipten örgü sepet örnekleri

Tekrar merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir hafta önce yazmıştım artık tığ ve penye iple sepetler yapıyorum diye bu arada sadece sepet değil elbette çantada yapıyorum ama onu diğer yazımda dile getireceğim inşallah. Bu geçtiğimiz hafta boyunca boş durmadım tabii ki üretmeye devam ettim çünkü el emeği bu ürünler çok sevildi.

Kendisine hediye verilmesini kim sevmez ki? Hele birde özenle yapılmış sadece kendine özel bir şeyi ooo ben bayılırım valla bu arada bu sepetlerin hediye edilebileceği yerler çok alternatifli mesela arkadaşınız yeni evine mi taşındı? Kap bir tane şık bir sepet inanın çok beğenecektir. Bebek hediyesi de olur hemde mis gibi olur şöyle bebek temalı olanından, nereden mi biliyorum? Çünkü hem ev hediyesi hem bebek hediyesi olarak götürmüşlüğüm var.

Daha bitmedi bir çeyize gideceksiniz ama ne eksiği var bilmiyorsunuz, öyle kullanmayacağı ucuz bir şey de olmasın diyorsunuz eveeet kurtarıcı hediye ‘sepet’ çeyize uygun rengi ve süslemeyi de uydurdunuz mu bu özel hediye hiiiç unutulmaz,ben birtane kendime yaptım oyuncakların oyuncakları için ne yapayım çocuklar dağınık seviyor. Ama koydum salonun köşesine oyun saati bitince hoop oyuncaklar toparlanıvermiş alın size oyuncak sepeti.

Daha çok örnek çıkar ama yeter bu günlük, bir daha ki yazımda nasıl yapıldığını anlatacağım.Tabi çeşit çok; yuvarlak,kare,dikdörtgen… şekli size kalmış ama ben en kolayını anlatacam inşallah.

İnstagram hesabım; @sofihobi

Mutlu kalın dostlar…

 

Penye ipten örgü sepet örnekleri

Bir önceki yazımız olan 2017 Örgü çekme halkalı lif örnekleri makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili kelimeler:
penye ipten havluluk
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.