Pike Dantel Modelleri 2018

  • 569 kez görüntülendi

REKLAM ALANI
Pike Dantel Modelleri 2018

Pikeler el yapımı olması sebebi ile oldukça avantajlı olan ürünlerdir. Özellikle bohça ve çeyizlikler de birçok genç kızın sahip olduğu bir üründür. Birbirinden farklı pike seçenekleri için de vardır. Bu modeller ile birbirinden şık ve özgün pikeler oluşturulabilmektedir. Birçok farklı dantel modelinin uygulanabildiği pikeler ile şık bir görünüm elde etmek mümkündür. Bu nedenle de birçok kişi farklı dantel modellerini uygulamak istemektedir.

Geleneksel Motifli Dantel Modelleri

Pikeler birçok evde kadınların tercihi arasında yer almaktadır. Üzerine işlenebilecek olan model ve motifler ile oldukça şık tasarımlara ve kişinin zevkine göre tasarımı yapılabilmektedir. Birçok kadın da Türk geleneksel motifli dantel modelleri ile pike tasarımlarını yapmaktadır. Özellikle tığlar ile işlenen bu motiflerin pike kenarlarında ya da yüzeylerinde ciddi bir dikkat çekici unsur yaratması ve hoş bir görüntü kazandırması sağlanır.

Renkli Dantel

Yatakların üzerinde olmazsa olmazlardan olan pikeler, evdeki mobilya renk ve desenlerine göre renklendirilebilir ve tasarlanabilir. Özellikle mobilya renkleri için uyumlu olan renklerde yapılacak olan renkli dantel pike modelleri ile oldukça hoş bir görüntü sağlanabilmektedir. Çeşit çeşit şekiller ve renkler ile süslenen pikelerin yatak odalarına şık bir etki bırakması ve görüntünün tamamlayıcı unsuru olması işlenecek olan modeller ile sağlanabilmektedir. Bu nedenle birçok kadın bu motiflere pikelerinde yer vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Dantel Pike Takımları makalemizde dantel motifleri ve dantel pike takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
2018 pike dantel örnekleri, pike dantel örnekleri 2018, dantel modelleri 2018, dantel örnekleri 2018, pike dantelleri

Etiketler:

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.